AS-568 О-прстен

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени О прстен -> AS-568 О-прстен
Ние сме техничко Taiwan AS-568 О-прстен производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
AS-568 О-прстен - AS-568
модел: AS-568
AS-568 О-прстен
За машини, индустриска опрема, автомобили, апарати за дома, итн
Сложените:ФКМ, FPM, Viton
Посебно барање е добредојден, на пример:ниска-температура отпор, ФДУ, итн
Било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Контактното пакување:пластични кеси.Надворешното пакување:картонска кутија.
Мала количина е прифатена


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

AS-568 О-прстен

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano