Сплотени запечатување мијалник

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Метал Дихтунзи -> Сплотени запечатување мијалник
Ние сме техничко Taiwan Сплотени запечатување мијалник производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Сплотени запечатување мијалник - Washer 0005
модел: Washer 0005
Сплотени запечатување мијалник
Широко се користат во сите видови на индустрии.Општи индустриски апликации, авто, машини, итн
Материјал:MVQ/VMQ, NBR, SBR, HNBR, EPDM, EPDM пероксид-излечи, ACM, chloroprene, ФКМ/FPM, итн
Согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, озон отпор, отпорна на растворувачи, ФДУ, ABS компатибилни, итн
Стандард, не-стандард, или кориснички спецификации на сите облици и големини
Било која боја.Црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, или по барање на клиентите


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Сплотени запечатување мијалник

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano