Пеперутка вентилите печат

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени заптивки -> Пеперутка вентилите печат
Ние сме техничко Taiwan Пеперутка вентилите печат производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Пеперутка вентилите печат - Butterfly 0003
модел: Butterfly 0003
Пеперутка вентилите печат
За машини, индустриски апликации, автомобили и др
Секое соединение:VMQ, Буна-N, EPDM, пероксид-излечи ЕП, chloroprene, FPM, итн
Согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е прифатена, на пример:висок-температура отпор, ниски-температура отпор, ФДУ, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, итн
Димензија:која било димензија на барање на клиентите
Варијации на бои:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Мала количина е во ред.Прилагодено специјални пакување е прифатена.Ве молиме наведете вашите потреби во истрагата


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Пеперутка вентилите печат

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano