Пеперутка вентил седиште

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени делови -> Пеперутка вентил седиште
Ние сме техничко Taiwan Пеперутка вентил седиште производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Пеперутка вентил седиште - Butterfly 0002
модел: Butterfly 0002
Пеперутка вентил седиште
За машини, индустриски апликации, автомобили и др
Секое соединение:MVQ, нитрилна, EPDM, пероксид-излечи ЕП, Neoprene, Viton, итн
Согласност со RoHS и REACH
Ние го поздравуваме посебно барање на соединение својства, на пример:висок-температура отпор, ниски-температура отпор, отпорни на растворувачи, масло и гориво отпор, ФДА одделение, итн
Обичај прави за различни димензии
Варијации на бои:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Мала количина е прифатена


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Пеперутка вентил седиште

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano