Пеперутка вентилите седишта

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума Внеси -> Пеперутка вентилите седишта
Ние сме техничко Taiwan Пеперутка вентилите седишта производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Пеперутка вентилите седишта - Butterfly 0004
модел: Butterfly 0004
Пеперутка вентилите седишта
За машини, општи индустриски апликации, автомобилската индустрија, итн
Секое соединение:MVQ/VMQ, НБР/Буна-N, EPDM, пероксид-излечи ЕП, CR/Chloroprene, ФКМ/FPM, итн
Согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е прифатена, на пример:висока или ниска температура отпор, ФДУ, масло и гориво отпор, растворувачи отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, итн
Димензија:која било димензија на барање на клиентите
Варијации на бои:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, транспарентни.Било која боја
Мала количина е во ред.Прилагодено специјални пакување е прифатена
Супериорен квалитет и услуга.Брза испорака
Ние правиме делови во зависност од вашите потреби и да се обезбеди најдобри решенија


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Пеперутка вентилите седишта

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano