Прилагодено гумени печати

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума Храна Одделение -> Прилагодено гумени печати
Ние сме техничко Taiwan Прилагодено гумени печати производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Прилагодено гумени печати - FDA 0001
модел: FDA 0001
Прилагодено гумени печати
За општа храна и пијалаци апликации, домашни апарати, итн
Сложените:Силиконски ФДА одделение, EPDM ФДА одделение, ФКМ ФДА градус се.Сите compunds
Согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е прифатена, на пример:висока или ниска температура отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, итн
Димензии:која било димензија на барање на клиентите
Варијации на бои:црна, бела, транспарентна, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Мала количина е во ред.Прилагодено пакување е добредојден


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Прилагодено гумени печати

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano