ФДА печат

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума Храна Одделение -> ФДА печат
Ние сме техничко Taiwan ФДА печат производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ФДА печат - FDA 0002
модел: FDA 0002
ФДА печат
За хигиенско или стерилен апликации, и др
Материјал:MVQ ФДА одделение, EPDM ФДА одделение, Viton ФДА одделение, или било која друга соединение
RoHS и REACH согласност
Посебно барање е добредојден:висока или ниска температура отпор, стареењето отпор, атмосферски отпор, итн
Сите димензии:во согласност со клиенти спецификации
Било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Контактното пакување:пластични кеси.Надворешното пакување:тетрапак.Специјални пакување барање.Имајте на ум во вашето пребарување


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

ФДА печат

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano