Хидраулични Овен заптивки

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума Внеси -> Хидраулични Овен заптивки
Ние сме техничко Taiwan Хидраулични Овен заптивки производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Хидраулични Овен заптивки - X-ring 0004
модел: X-ring 0004
Хидраулични Овен заптивки
За машини, индустриски апликации, автомобили, апарати за домаќинство, итн
Секое соединение:MVQ/VMQ, нитрилна, HNBR, EPDM, пероксид-излечи ЕП, IIR, sbr, ACM, Neoprene, Viton, итн
RoHS и REACH согласност
Соединение својства на барање, на пример:нафта и гориво отпор, атмосферски отпор, озон отпор, ФДА одделение, АБС компатибилни, итн
Димензии:на барање на клиентите.Сите големини
Варијации на бои:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, црна, бела, а други на барање


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Хидраулични Овен заптивки

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano