Хидраулични прстен

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени прстени -> Хидраулични прстен
Ние сме техничко Taiwan Хидраулични прстен производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Хидраулични прстен - Hydraulic X-ring 0002
модел: Hydraulic X-ring 0002
Хидраулични прстен
Хидраулични апликации
Секое соединение:MVQ, нитрилна, HNBR, EPDM, пероксид-излечи EPDM, IIR, sbr, ACM, Neoprene, ФКМ/FPM, итн
RoHS и REACH согласност
Ние го поздравуваме вашиот барање на соединение својства, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, ФДУ одделение, АБС компатибилни, итн
Димензии:Според барањата на клиентот
Било која боја:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, црна, бела, кафеава, и друго
Одличен квалитет и услуга.Брза испорака


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Хидраулични прстен

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano