гумена заптивка

EXECUTIVE ENTERPRISE CO., LTD.
Адреса: NO.6, LANE 863, GAOSHIH RD., YANGMEI TOWNSHIP , TAOYUAN COUNTY 326, Taiwan
тел: +886-3-4784866
факс: +886-3-4784829
Вие сте тука: Насловна
EXECUTIVE ENTERPRISE CO., LTD. е една од водечките производителот, снабдувачот и извозник на гумена заптивка, со една фабрика во Taiwan. Ние ги доставуваме и извоз постојано висока класа производи и постојано подобрување на производните процеси и работата на животната средина преку вкупно вклучување на вработените и строго придржување кон фер бизнис етика. Имаме стекнато неколку патенти во оваа област. Нашата искреност и напорна работа ни помогна да одговара на нашиот квалитет со меѓународните стандарди. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, Ве молиме слободно да контакт.
Нашата политика е да се постигне на клиентите задоволство и со обезбедување ги со високо ниво

гумена заптивка

и услуги кои ги исполнуваат или надминуваат нивните очекувања. Тоа е нашата сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали индустрии за производство единици.

Ние сме сигурен име во понудата на врвен квалитет гумена заптивка. Овие пломби се произведени во нашите чисти и напредни производствени капацитети, под водство на квалификувани професионалци, со користење оптимална одделение суровина, како за на сет индустријата норми. Со цел да се обезбеди квалитет, овие пломби се тестирани на различни предефинирани параметри. Наши печати се изработени од висока чистота гума, вклучувајќи природни и синтетички, за да се обезбеди подобро запечатување и подолг живот. Имаме постигнато експертиза во развивањето на фоки, како на цртежот на клиентот и спецификации. Тие покажуваат одлична отпорност на влошувањето на ефектите на озон, хемикалии, корозивен течности и атмосферски влијанија. Служат нашите клиенти во изминатите долги години, ние сме во состојба да произведува премиум квалитет спектар на гумена заптивка. Овие пломби се високо доверлив за запечатување апликација како цевки, машинерии, итн Нашите производи се многу издржливи, силни и лесен за употреба со одлична еластичност за лесно апликации. Овие пломби се направени со користење на современи машинерии и се квалитетни проверуваат во секоја фаза на производство. Таа, исто така може да се користи како база за лепила, или како баласт во надворешен метал или пластика случаи да се заштити содржината притоа овозможувајќи му на Сит се вклопуваат. Ние обезбеди овие пломби во различни спецификации и дизајни, како за на барањата на клиентите. Нашите производи се произведени со користење најдобрите квалитетни суровини кои го прават овие идеални да се користи за разни запечатување апликации.
Italian, Italiano