Метални капси

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума за перење -> Метални капси
Ние сме техничко Taiwan Метални капси производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Метални капси - Washer 0003
модел: Washer 0003
Метални капси
Одличен квалитет и услуга.Апликации:индустриска опрема, земјоделски машини, автомобили, автобуси, камиони, моторцикли, итн
ГМ 500, ГМ 1000, ГМ 2000 серија, итн или кориснички спецификации
Достапни во секое соединение:VMQ, Буна-N, HNBR, EPDM, ЕП пероксид-излечи, АЦМ, CR, ФКМ, итн
Во согласност со RoHS и REACH
Посебно барање на соединение својства е добредојден, на пример:отпорни на високи или ниски температури, отпорна на масло и гориво, атмосферски отпор, озон отпор, стареењето отпор, ФДУ одделение, компатибилност со ABS, итн
На располагање во било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, итн


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Метални капси

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano