Украсениот гумени печат

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Механичка заптивка -> Украсениот гумени печат
Ние сме техничко Taiwan Украсениот гумени печат производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Украсениот гумени печат - Oil seal 0007
модел: Oil seal 0007
Украсениот гумени печат
Стандард или не-стандард.Кориснички форми или димензии се добредојдени.
Ние правиме делови во зависност од вашите потреби
Широко се применуваат во различни различни индустрии, на пример, автомобили, мотоцикли, автобуси, камиони, индустриски машини, земјоделска опрема, итн
Гумени соединенија:MVQ/VMQ, НБР/Буна-N, HNBR, EPDM, пероксид-излечи ЕП,SBR,IIR, ACM, CR/Неопренови, ФКМ/FPM, итн
RoHS и REACH согласност
Ние го поздравуваме вашиот барање на соединение својства, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, стареењето отпор, ФДУ одделение, итн
Варијации на бои:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, црна, бела, кафеава, и други
Мала количина е во ред.Прилагодено пакување барање


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Украсениот гумени печат

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano