Seoprene гумена заптивка

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени дихтунзи -> Seoprene гумена заптивка
Ние сме техничко Taiwan Seoprene гумена заптивка производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Seoprene гумена заптивка - Gasket 0003
модел: Gasket 0003
Seoprene гумена заптивка
Широко се користи во сите видови на индустрии
Материјал:VMQ, NBR, SBR, HNBR, EPDM пероксид-излечи, ACM, chloroprene, FPM, итн
Во согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, растворувачи отпор, стареењето отпор, озон отпор, ФДА одделение, АБС компатибилни, итн
Секое различен облик и големина
Варијации на бои:било која боја.Црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, или по барање на клиентите
Мала количина е добредојден


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Seoprene гумена заптивка

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano