О прстен заптивки

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума Компоненти -> О прстен заптивки
Ние сме техничко Taiwan О прстен заптивки производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
О прстен заптивки - AS-568 series
модел: AS-568 series
О прстен заптивки
За машини, индустриски апликации, автомобил, земјоделска механизација, апарати за домаќинство, итн
Материјал:Viton, FPM, ФКМ, флуоројаглеродна
Ние го поздравуваме посебно барање на соединение својства, на пример:ниска-температура отпор, ФДУ одделение, масло и гориво отпор, стареењето отпор, атмосферски отпор, компатибилност со ABS, итн
Варијации на бои:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава,црна, бела, и друго
Прилагодено специјални пакување е прифатена.Имајте на ум во вашето пребарување


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

О прстен заптивки

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano