О прстени

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени О прстен -> О прстени
Ние сме техничко Taiwan О прстени производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
О прстени - O-ring 0001
модел: O-ring 0001
О прстени
За машини, индустриска опрема, автомобили, апарати за дома, итн
Секое соединение:Силиконски, NBR, SBR, HNBR, EPDM, АЦМ, CR, ФКМ, FMVQ, итн
Посебно барање е добредојден, на пример:висок-температура отпор, ниски-температура отпор, ФДУ, ABS компатибилни, итн
Прилагодено-моделирани за различни димензии
Било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Контактното пакување:пластични кеси.Надворешното пакување:картони


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

О прстени

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano