Семеринзи

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Масло печат -> Семеринзи
Ние сме техничко Taiwan Семеринзи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Семеринзи - Oil seal 0003
модел: Oil seal 0003
Семеринзи
JIS спецификација масло печат
Материјал:Нитрилна, VMQ, ACM, ФКМ
RoHS и REACH согласност
Ние го поздравуваме вашето барање за соединение својства, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, стареењето отпор, ФДУ одделение, итн
Димензии:на барање на клиентите
Варијации на бои:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, црна, бела, кафеава, и други по барање
Мала количина е прифатена
Контактното пакување:пластична кеса.Надворешното пакување:картонска кутија.Ние исто така пакет, според вашите потреби


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Семеринзи

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano