O-прстен

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени заптивки -> O-прстен
Ние сме техничко Taiwan O-прстен производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
O-прстен - O-ring 0002
модел: O-ring 0002
O-прстен
Хидраулични и пневматски апликации
Секое соединение:Силикон, НБР, HNBR, EPDM, АЦМ, CR, ФКМ, FMVQ, итн
Посебно барање е добредојден, на пример:висок-температура отпор, ниски-температура отпор, ФДУ, ABS компатибилни, итн
Прилагодено-моделирани за различни димензии
Било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Прилагодено пакување е прифатена
Ние произведуваме делови во зависност од вашите потреби


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

O-прстен

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano