Гума Белоу

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени делови -> Гума Белоу
Ние сме техничко Taiwan Гума Белоу производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гума Белоу - Boot 0001
модел: Boot 0001
Гума Белоу
За машини, индустриски апликации, автомобили, домашни апарати, греење и клима апликации, храна и пијалаци апликации, и др
Секое соединение:Силиконски, NBR, SBR, EPDM, IIR, CR, ФКМ, итн
Согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, ФДУ одделение, итн
Димензии:според барањата на клиентот
Варијации на бои:сите бои.Црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гума Белоу

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano