Гумени прав подигање

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени делови -> Гумени прав подигање
Ние сме техничко Taiwan Гумени прав подигање производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гумени прав подигање - Boot 0003
модел: Boot 0003
Гумени прав подигање
За машини, индустриска опрема, автомобили и мотоцикли, апарати за домаќинство, млечни и ФДУ апликации, и др
Гумени соединенија:MVQ, Буна-N, sbr, ЕП, бутил, chloroprene, флуоројаглеродна, итн
RoHS и REACH согласност
Посебно барање е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, ФДУ, итн
Секое димензија на барање на клиентите
Било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Контактното пакување:пластични кеси.Надворешното пакување:картони.Ние, исто така, се прилагодени специјални пакување барање


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гумени прав подигање

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano