Гумена заптивка печат

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени заптивки -> Гумена заптивка печат
Ние сме техничко Taiwan Гумена заптивка печат производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гумена заптивка печат - Watch 0002
модел: Watch 0002
Гумена заптивка печат
За часовници да се спречи вода
Материјал:MVQ/VMQ, нитрилна, HNBR, EPDM, EPDM пероксид-излечи, Viton, флуорсиликонска, итн
RoHS и постигнување усогласеност
Посебно барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, атмосферски отпор, озон отпор, стареењето отпор, ФДУ одделение, итн
Обичај прави за различни димензии.Сите облици и големини
Било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Супериорен квалитет и услуга
Ние правиме делови во зависност од вашите потреби


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гумена заптивка печат

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano