Гумена заптивка заптивки

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени дихтунзи -> Гумена заптивка заптивки
Ние сме техничко Taiwan Гумена заптивка заптивки производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гумена заптивка заптивки - Watch 0001
модел: Watch 0001
Гумена заптивка заптивки
Инсталирани во часовници
Секое соединение:Силикон, НБР, HNBR, EPDM, ФКМ/FPM, FMVQ, итн
Во согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, озон отпор, ФДА одделение, итн
Прилагодено-моделирани за различни димензии.Сите облици и големини
Боја:било која боја.Црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, или по барање на клиентите
Контактното пакување:пластична кеса.Надворешното пакување:картони.Специјални пакување барање е добредојден


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гумена заптивка заптивки

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano