Гума метал сврзување

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Метал Дихтунзи -> Гума метал сврзување
Ние сме техничко Taiwan Гума метал сврзување производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гума метал сврзување - Metal bonded 0001
модел: Metal bonded 0001
Гума метал сврзување
За машини, индустриска опрема, автомобили, апарати за домаќинство, итн.Широко се користат во различни индустрии
Секое соединение:MVQ, NBR, SBR, HNBR, EPDM, EPDM пероксид-излечи, АЦМ, Neoprene, Viton, итн
Во согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, озон отпор, ФДА одделение, АБС компатибилни, итн
Прилагодено-моделирани за различни димензии
Боја:било која боја.Црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, или по барање на клиентите
Мала количина е прифатена
Контактното пакување:пластични кеси.Надворешното пакување:картони
Одличен квалитет и услуга.Ние произведуваме делови во зависност од вашите потреби


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гума метал сврзување

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano