Гума метал заптивка

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Метал Дихтунзи -> Гума метал заптивка
Ние сме техничко Taiwan Гума метал заптивка производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гума метал заптивка - Metal bonded 0002
модел: Metal bonded 0002
Гума метал заптивка
Општи индустриски апликации, земјоделски машини, автомобили, мотоцикли, итн
Материјал:MVQ/VMQ, нитрилна Буна-N, sbr, HNBR, EPDM, EPDM пероксид-излечи, АЦМ, CR, ФКМ/FPM, итн
RoHS и REACH согласност
Барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, растворувачи отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, ФДУ одделение, АБС компатибилни, итн
Димензија:која било димензија.Сите облици и големини
Варијации на бои:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и други
Барање за специјални пакување спецификации е прифатена.Имајте на ум во вашето пребарување


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гума метал заптивка

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano