Гума метал мијалник

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума за перење -> Гума метал мијалник
Ние сме техничко Taiwan Гума метал мијалник производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гума метал мијалник - Washer 0001
модел: Washer 0001
Гума метал мијалник
Супериорен квалитет.Широко се користи во различни индустрии
Секое соединение:MVQ, NBR, SBR, HNBR, EPDM пероксид-излечи, АЦМ, Neoprene, Viton, итн
Во согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, озон отпор, ФДА одделение, АБС компатибилни, итн
Стандард, не-стандард, или кориснички спецификации
Било која боја.Црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, или по барање на клиентите
Ние произведуваме делови во зависност од вашите потреби


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гума метал мијалник

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano