Гума семеринзи

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Механичка заптивка -> Гума семеринзи
Ние сме техничко Taiwan Гума семеринзи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гума семеринзи - Oil seal 0005
модел: Oil seal 0005
Гума семеринзи
JIS стандард масло печат
Апликации:авто, индустриска опрема, машини, земјоделски машини, или било која друга индустрија
Гумени соединенија:НБР, VMQ, ACM, FPM/ФКМ
RoHS и REACH согласност
Ние го поздравуваме вашиот барање на соединение својства, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, стареењето отпор, ФДУ одделение, итн
Сите димензии.Сите облици
Варијации на бои:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, црна, бела, кафеава, и други
Мала количина е во ред.Прилагодено пакување барање


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гума семеринзи

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano