Гумена заптивка производи

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума Внеси -> Гумена заптивка производи
Ние сме техничко Taiwan Гумена заптивка производи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гумена заптивка производи - C 0003
модел: C 0003
Гумена заптивка производи
За сите видови на индустрии:индустриска опрема, машини, автомобили, камиони, автобуси, апарати за домаќинство, итн
Материјал:MVQ/VMQ, НБР/Нитрилна, SBR, IIR, HNBR, EPDM, пероксид-излечи ЕП, ACM, CR/Неопренови, ФКМ/FPM, итн
RoHS и REACH согласност
Ние го поздравуваме вашиот потребните спецификации на сложена својства, на пример:висока или ниска температура отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, масло и гориво отпор, отпорна на растворувачи, озон отпор, ФДА одделение, АБС компатибилни, итн
Која било димензија.Сите облици и големини
Варијации на бои:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, црна, бела, кафеава.Сите бои
Мала количина е прифатена.Прилагодени специјални пакување ред.Одличен квалитет и услуга


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гумена заптивка производи

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano