Гумени запечатување дихтунзи

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума Компоненти -> Гумени запечатување дихтунзи
Ние сме техничко Taiwan Гумени запечатување дихтунзи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гумени запечатување дихтунзи - Hydraulic X-ring 0003
модел: Hydraulic X-ring 0003
Гумени запечатување дихтунзи
Хидраулични апликации
Секое соединение:Силикон, НБР, HNBR, EPDM, АЦМ, CR, ФКМ, итн
RoHS и REACH согласност
Посебно барање е добредојден, на пример:висок-температура отпор, ниски-температура отпор, ФДУ, ABS компатибилни, итн
Прилагодено-моделирани за различни димензии
Било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гумени запечатување дихтунзи

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano