Гумени запечатување

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гума Компоненти -> Гумени запечатување
Ние сме техничко Taiwan Гумени запечатување производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Гумени запечатување - C 0001
модел: C 0001
Гумени запечатување
За сите видови на индустрии:индустриски машини, земјоделска опрема, автомобили, генерален храна и пијалаци апликации, и др
Секое соединение:Силикон, нитрилна, HNBR, EPDM, пероксид-излечи ЕП, ACM, Neoprene, ФКМ/FPM, итн
RoHS и REACH согласност
Ние го поздравуваме вашето барање за соединение својства, на пример:висока или ниска температура отпор, атмосферски отпор, стареењето отпор, масло и гориво отпор, ФДА одделение, АБС компатибилни, итн
Димензии:на барање на клиентите.Сите облици и големини
Варијации на бои:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, црна, бела, кафеава, и други по барање
Контактното пакување:пластични кеси.Надворешното пакување:картонска кутија.Или ние може да пакет во зависност од вашите потреби
Супериорен услуги и квалитет


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Гумени запечатување

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano