Запечатување производи

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Масло печат -> Запечатување производи
Ние сме техничко Taiwan Запечатување производи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Запечатување производи - Oil seal 0001
модел: Oil seal 0001
Запечатување производи
Анти-прашина масло печат
Секое соединение:MVQ, НБР, HNBR, EPDM, пероксид-излечи ЕП, ACM, CR, Viton, итн
RoHS и REACH согласност
Ние го поздравуваме вашето барање за соединение својства, на пример:висока или ниска температура отпор, атмосферски отпор, масло и гориво отпор, ФДА одделение, итн
Димензии:на барање на клиентите
Варијации на бои:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, црна, бела, кафеава, и други по барање
Контактното пакување:пластични кеси.Надворешното пакување:картонска кутија
Ние мувла делови во зависност од вашите потреби


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Запечатување производи

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano