Силиконски гумени дихтунзи

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени дихтунзи -> Силиконски гумени дихтунзи
Ние сме техничко Taiwan Силиконски гумени дихтунзи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Силиконски гумени дихтунзи - Gasket 0002
модел: Gasket 0002
Силиконски гумени дихтунзи
За машини, индустриска опрема, автомобили, апарати за домаќинство, итн
Секое соединение:MVQ, NBR, SBR, HNBR, EPDM пероксид-излечи, АЦМ, Neoprene, Viton, итн
Во согласност со RoHS и REACH
Барање на соединение својства е добредојден, на пример:висока или ниска температура отпор, масло и гориво отпор, атмосферски отпор, озон отпор, ФДА одделение, АБС компатибилни, итн
Прилагодено-моделирани за различни димензии.Сите облици и големини
Боја:било која боја.Црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, или по барање на клиентите
Контактното пакување:пластична кеса.Надворешното пакување:картони


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Силиконски гумени дихтунзи

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano