X-прстен печат

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени прстени -> X-прстен печат
Ние сме техничко Taiwan X-прстен печат производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
X-прстен печат - X-ring 0001
модел: X-ring 0001
X-прстен печат
За машини, индустриска опрема, автомобили, апарати за дома, итн
Секое соединение:Силикон, НБР, HNBR, EPDM, АЦМ, CR, ФКМ, итн
RoHS и REACH согласност
Посебно барање е добредојден, на пример:високи или lowtemperature отпор, ФДА одделение, компатибилност со ABS, итн
Прилагодено-моделирани за различни димензии
Било која боја:црна, бела, сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, и друго
Супериорен квалитет и услуга


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

X-прстен печат

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano