X-прстен заптивки

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гумени прстени -> X-прстен заптивки
Ние сме техничко Taiwan X-прстен заптивки производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
X-прстен заптивки - X-ring 0002
модел: X-ring 0002
X-прстен заптивки
За машини, индустриска опрема, автомобили, апарати за дома, итн
Секое соединение:MVQ, нитрилна, HNBR, EPDM, пероксид-излечи EPDM, ACM, Neoprene, Viton, итн
RoHS и REACH согласност
Соединение својства на барање, на пример:висок-температура отпор, ниски-температура отпор, масло и гориво отпор, растворувач отпор, ФДУ, АБС компатибилни, итн
Обичај прави за различни димензии
Било која боја:сина, зелена, црвена, жолта, портокалова, виолетова, кафеава, црна, бела и друго
Контактното пакување:пластични кеси.Надворешното пакување:картони.Прилагодено специјално пакување е прифатена.Ве молиме наведете во вашето пребарување


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

X-прстен заптивки

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano